11.02.2019

Warsztaty "Rusz ten biznes"

Jak skutecznie poprowadzić biznes? Na jakich fundamentach zbudować swoje przedsiębiorstwo? W jaki sposób nawyki sabotują naszą motywacje? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poznamy podczas warsztatów „Rusz ten biznes” w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Warsztaty są kierowane do osób, które chcą przekuć swój pomysł w realny biznes, ale zmagają się z licznymi przeszkodami, takimi jak strach, brak pewności siebie, czy brak czasu. Podczas spotkań dowiemy się, jak podjąć skuteczne działania w kierunku realizacji wymarzonego pomysłu. Poznamy m.in. sposoby na to, jak nie utknąć w kluczowych momentach, dowiemy się jak zmotywować się do podjęcia dalszych kroków, czy jak stworzyć wizję swojego biznesu.

Warsztaty poprowadzi Dominika Kumor, dyplomowany coach, specjalizujący się w pracy z przyszłymi przedsiębiorcami, czyli z osobami, które marzą o założeniu własnego biznesu, ale często w kluczowych momentach brak im odwagi lub motywacji, a w konsekwencji ich idea od dłuższego czasu tkwi w fazie planowania. Dominika Kumor pomaga przyszłym przedsiębiorcom przezwyciężyć przeciwności, ustalić priorytety oraz uczy, jak podejmować wiążące decyzje i działania, by wreszcie się określić i przestać odkładać swój projekt w nieskończoność.

Zapisy pod numerem telefonu 32 222 66 70
Bądź w sieci

Zapraszamy do darmowego skorzystania ze sprzętu komputerowego otrzymanego w ramach projektu
„Bądź w sieci – przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w mieście Mysłowice.”

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"