MYSŁOWICKI OŚRODEK KULTURY

Kontakt

  • MYSŁOWICKI OŚRODEK KULTURY

    ul. Grunwaldzka 7, 41 – 400 Mysłowice


    tel.: 32/308-66-70
    fax: 32/308-66-75
    Portiernia: 32/222-23-08

    NIP: 2220891551
    REGON: 242698651
    BANK: ING Bank Śląski
    NR KONTA: 23 1050 1214 1000 0023 5711 4632

     

    GODZINY OTWARCIA MOK
     

     Poniedziałek – 8:00 – 22:00
     Wtorek – 8:00 – 22:00
     Środa – 8:00 – 22:00
     Czwartek – 8:00 – 22:00
     Piątek – 8:00 – 22:00
     Sobota – 9:00 – 21:00
     Niedziela – 14:00 – 21:00

  •  SEKRETARIAT

    Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
    tel.: 32/308-66-70 wew. 1
    tel.: 500-186-321
    e-mail: sekretariat@m-ok.pl


     

     DYREKTOR

    Michał Skiba
    tel.: 798-077-335
    e-mail: dyrektor@m-ok.pl


     

     ZASTĘPCA DYREKTORA

    Sylwia Bobek
    tel.: 32/308-66-70 wew. 3
    tel.: 570-401-730
    e-mail: zastepcadyrektora@m-ok.pl

  •  KASA

    tel.: 32/308-66-70 wew. 4
    tel.: 603-798-659
    e-mail: kasa@m-ok.pl

    GODZINY OTWARCIA KASY

    PONIEDZIAŁEK 8:00 - 16:00
    WTOREK 8:00 - 16:00
    ŚRODA 8:00 - 16:00
    CZWARTEK 8:00 - 16:00
    PIĄTEK 8:00 - 16:00
  •   DZIAŁ IMPREZ i ANIMACJI KULTURY

    Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00
    tel.: 32/308-66-70 wew. 2
    tel.: 570-401-945
    tel.: 500-186-320
    e-mail: animacja@m-ok.pl


    Kierownik: Joanna Ratajczak
    tel.: 603-798-596
    e-mail: jratajczak@m-ok.pl



    Imprezy, koncerty: Łukasz Prajer
    tel.: 32/308-66-70 wew. 2
    e-mail: lprajer@m-ok.pl
    e-mail: koncerty@m-ok.pl



    Imprezy, koncerty: Natalia Baranowska
    tel.: 32/308-66-70 wew. 2
    e-mail: nbaranowska@m-ok.pl


    Sekcje, zajęcia stałe: Katarzyna Grobelna
    tel.: 32/308-66-70 wew. 2
    e-mail: kgrobelna@m-ok.pl
    e-mail: zajecia@m-ok.pl



    Galerie, wystawy: Wanda Grabania
    tel.: 32/308-66-70 wew. 2
    e-mail: wgrabania@m-ok.pl
    e-mail: galeria@m-ok.pl



    Projekcje filmowe,
    współpraca z instytucjami i NGO:
    Jacek Turalik
    tel.: 32/308-66-70 wew. 2
    e-mail: jturalik@m-ok.pl
    e-mail: film@m-ok.pl



    Grafika: Katarzyna Latos
    tel.: 32/308-66-70 wew. 2
    e-mail: klatos@m-ok.pl
    e-mail: grafika@m-ok.pl

  •  DZIAŁ MEDIÓW i PROMOCJI (iTVM)
     

    tel.: 32/317-82-92
    e-mail: redakcja@m-ok.pl


    Kierownik: Agnieszka Maliszczak-Hanzel
    tel.: 570-401-755
    e-mail: ahanzel@m-ok.pl


     

     WYNAJEM i MARKETING
     

    Patrycja Drobik

    tel.: 32/308-66-70 wew. 7
    tel.: 603-798-566
    e-mail: wynajem@m-ok.pl
    e-mail: marketing@m-ok.pl
    e-mail: pdrobik@m-ok.pl



     DZIAŁ TECHNICZNY

    tel.: 32/308-66-70 wew. 8
    e-mail: techniczny@m-ok.pl


    Kierownik: Artur Fila
    tel.: 500-186-323
    e-mail: afila@m-ok.pl



     DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-KADROWY
    Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
    tel.: 32/308-66-70 wew. 3
    e-mail: administracja@m-ok.pl
    e-mail: kadry@m-ok.pl


    Kierownik: Aneta Frank
    tel.: 603-798-586
    e-mail: afrank@m-ok.pl

  •  DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
    Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
    tel.: 32/308-66-70 wew. 4
    tel.: 570-401-945
    e-mail: ksiegowosc@m-ok.pl


    Główny księgowy: Aleksandra Wilk
    tel.: 570-401-511
    e-mail: glownaksiegowa@m-ok.pl
    e-mail: awilk@m-ok.pl


     KASA
    Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
    tel.: 32/308-66-70 wew. 4
    tel.: 603-798-659
    e-mail: kasa@m-ok.pl


     INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

    Iwona Zakrzewska

    tel.: 32/308-66-70 wew. 0
    tel.: 570-401-539
    e-mail: rodo@m-ok.pl


     ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

    Mateusz Poliwoda

    tel.: 32/308-66-70 wew. 0
    tel.: 530-172-054
    e-mail: asi@m-ok.pl

Szybki kontakt

Centrala GRUNWALDZKA
tel.: 32/308-66-70
e-mail: sekretariat@m-ok.pl

Filia BRZEZINKA
tel.: 570-401-717
e-mail: brzezinka@m-ok.pl

Filia BRZĘCZKOWICE
tel.: 570-401-277
e-mail: brzeczkowice@m-ok.pl

Filia DZIEĆKOWICE
tel.: 503-087-918
e-mail: dzieckowice@m-ok.pl

Filia KRASOWY
tel.: 730-731-307
e-mail: krasowy@m-ok.pl

Filia MORGI
tel.: 570-401-844
e-mail: morgi@m-ok.pl

Filia WESOŁA
tel.: 570-401-515
e-mail: wesola@m-ok.pl