13.03.2019
6. Babski Comber: czarownice i księżniczki
Za nami 6. Babski Comber w Mysłowickim Ośrodku Kultury. Ponad 100 mysłowiczanek – i nie tylko – bawiło się w nowoczesnej Sali Małych Form przy ul. Grunwaldzkiej.
Tym razem panie miały możliwość spełnić swoje dziewczęce marzenia i stać się księżniczkami, bądź też odkryć swoje mroczne oblicze i wcielić się w rolę wiedźm. Przebrania były niezwykle barwne i pomysłowe.
Tradycyjnie „babski” wieczór w MOK-u obfitował w liczne atrakcje – były konkursy z nagrodami, zabawy zespołowe i wspólne tańce. Przed uczestniczkami zabawy wystąpiła także Thasis (Monika Miłosz) – tancerka, choreograf i instruktorka tańca brzucha. Co więcej, chętne mogły nauczyć się podstaw tej sztuki. Podczas zabawy o oprawę muzyczną zadbał DJ Sebastian, który bez problemu sprawił, że parkiet był pełny.
Babski Comber w MOK stał się już tradycją, a bilety sprzedają się w ciągu kilku dni od rozpoczęcia sprzedaży. Może przykładem Chorzowa, także u nas trzeba będzie robić corocznie kolejne edycje?
-
28.04.2026"Cisza której nikt nie widzi. O niewidzialnej pracy kobiet". Wystawa malarstwa Olimpii Dobosz.Wernisaż odbędzie się 30.04.2026 r. o godz. 18:00 w Galerii M2. Wystawę można oglądać w dniach 30.04–23.06.2026 r. „Cisza, której nikt nie widzi” to opowieść o pracy kobiet, która pozostaje… -
23.04.2026„Pasja w kolorze” – wystawa malarstwa„Pasja w kolorze” – wystawa malarstwa 24.04 – 8.06.2026 Wernisaż: 24.04.2026, godz. 17:00 MOK Mysłowice, ul. Grunwaldzka 7 Galeria Mała M2 Wystawa malarstwa „Pasja w kolorze” prezentuje prace… -
22.04.2026Poloneza czas zacząć! – Świętuj z nami 3 maja w MysłowicachZapraszamy mieszkańców i gości do wspólnego świętowania jednego z najważniejszych dni w historii Polski! Już 3 maja 2026 r. ulice Mysłowic wypełni dźwięk muzyki, taniec i wyjątkowa, patriotyczna… -
22.04.2026ŚLONZOKI i GÓROLE – Święto krupnioka i kołoczaŚLONZOKI i GÓROLE – Święto krupnioka i kołocza Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie pełne muzyki i tradycji 15 maja 2026 godz. 17:30 Park Zamkowy, Mysłowice Na scenie: Grzegorz Poloczek oraz Zbóje…
Projekt Centrum Integracji i Usług Społecznej w Mysłowicach

Centrum Integracji i Usług Społecznej w Mysłowicach Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+) dla Priorytetu: FESL.07.00-Fundusze Europejskie dla społeczeństwa dla Działania: FESL.07.02-Aktywna integracja
Dofinansowano ze środków
Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"