26.01.2012

Mały OKR 2012

MAŁY OKR 2012

Elimincaje miejskie w MOKu!

W związku z powrotem do dawnej i pięknej tradycji organizowania konkursów recytatorskich, uprzejmie informujemy, że nasza instytucja przeprowadzi eliminacje miejskie do regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Mały OKR 2012”. Gorąco zachęcamy nauczycieli i pedagogów do rozpowszechnienia tej propozycji wśród uczniów i rekrutację uczestników poprzez zorganizowanie eliminacji szkolnych. Przyjmujemy także zgłoszenia indywidualne.

Jednocześnie informujemy, że podczas ferii zimowych będziemy prowadzić bezpłatne zajęcia recytatorskie, które mogą stanowić znakomite przygotowanie do udziału w tym oraz innych konkursach.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do MOKu w terminie do 23 lutego 2012 r.

Eliminacje miejskie odbędą się w dniu 27 lutego 2012 r. w Centrali MOKu przy ul. Grunwaldzkiej 7 od godz. 9.00. Eliminacje Regionalne 15 i 16 marca 2012 r. od godz. 9:30 w oficynie dawnego teatru „Cogitatur”, Katowice ul. Gliwicka 9a (tymczasowa sala teatralna Pałacu Młodzieży).

Uprzejmie informujemy również, że obowiązują limity kwalifikacyjne – 1 osoba (reprezentująca miasto/powiat/gminę) z każdej kategorii wiekowej – nie więcej niż 3 ogółem. Organizator eliminacji regionalnych może podjąć decyzję o zmianie wysokości limitów kwalifikacyjnych.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR 2012” będą na bieżąco umieszczane na stronie www.rok.katowice.pl

Pliki do pobrania:

ALTERFEST 2023

21-22.07.2023

Mysłowice, Park Słupna

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"