16.05.2012

Ożywienie Rynku!

Zapraszamy serdecznie na pierwsze wydarzenie z cyklu spotkań "Ożywienie Rynku"

Weekendowe spotkania na rynku mają na celu pobudzenie kulturalne Serca Naszego Miasta. Idea narodziła się z potrzeby ożywienia martwej przestrzeni Rynkowej. Mysłowicki Ośrodek Kultury planuje w tym celu w każdą sobotę tygodnia w godzinach popołudniowych, organizować imprezy kulturalne na Rynku Starego Miasta. Prezentować się będą: sekcje taneczne MOK, wokaliści, wystawy malarstwa, fotografii i rękodzieła, lokalne zespoły oraz odbędą się projekcje filmowe.

19 maja 2012r. - Rynek Starego Miasta

W najbliższą sobotę tj. 19 maja, zapraszamy Mysłowiczan do wspólnego spędzenia czasu na Rynku Starego Miasta. Od godz 17.00 można będzie zobaczyć prace klubu fotografii działającym przy MOKu, na scenie zatańczą grupy taneczne Just Dance, a na koniec zagra dla Państwa zespół Radio.

Uwaga - w razie niepogody impreza zostanie odwołana

Plan imprezy

17:00 - Prezentacja klubu fotografii 17:15 - Występ grup tanecznych Just Dance 18:00 - Koncert zespołu RADIO
  Zespół „Radio” nadaje od połowy 2007 roku i pochodzi z Mysłowic. Tam, w muzycznym centrum Śląska stworzył swoje studio, gdzie tworzy i nagrywa w pełni autorskie kompozycje. Grupę charakteryzuje głęboka pasja do muzyki oraz niebywała chęć dzielenia się rock'owym pierwiastkiem. Zakorzenieni w inspiracjach gitarowego szumu dążą do pełnego artystycznego spełnienia. Niełatwo jest określić ich muzykę zamykając się w granicach konkretnego gatunku. W sporym uproszczeniu grają alternatywny rock, w którym przede wszystkim stawiają na energię, uczucia i szczerość, w tej najdobitniejszej formie przekazu. Grupa ma w swoim dorobku kilkadziesiąt koncertów w kraju i za granicą i kilka festiwali, zdobywając dużą sympatię i uznanie słuchaczy. Skład zespołu  "Roch" Mazur (wokalista), Michał Chrobak (gitara basowa), Piotr Sekuła (perkusja) i Marcin Sekuła (gitara elektryczne).  
[caption id="attachment_2176" align="alignleft" width="590" caption="Ożywienie Rynku"]Ożywienie Rynku[/caption]
ALTERFEST 2023

21-22.07.2023

Mysłowice, Park Słupna

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"