17.03.2022

Praca w MOK!

Mysłowicki Ośrodek Kultury poszukuje osoby na stanowisko Specjalista do spraw marketingu  i promocji w Dziale Imprez i Animacji Kultury.

Stanowisko: Specjalista d/s marketingu i promocji.

Opis stanowiska:

- koordynowanie i realizacja działań promocyjnych

- tworzenie planu i prowadzenie działań komunikacyjnych dla imprez i wydarzeń kulturalnych i innych przedsięwzięć realizowanych przez instytucję

- redagowanie materiałów informacyjnych i reklamowych

- obsługa strony www i social media

- pozyskiwanie patronów medialnych

- pozyskiwanie sponsorów i tworzenie ofert sponsorskich

- nawiązywanie współpracy z mediami, organizacjami pozarządowymi, firmami, grupami nieformalnymi, instytucjami kultury i oświaty w celach promocyjnych

- aktywny udział w organizacji wydarzeń kulturalnych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dziennikarstwo, kulturoznawstwo, marketing)

- umiejętność obsługi stron www ( dodawanie i edycja tekstów i grafik)

- umiejętność skutecznej obsługi i prowadzenia mediów społecznościowych

- umiejętność redagowania artykułów prasowych i innych tekstów promocyjnych, lekkie pióro

- kreatywność, niestandardowe pomysły promocyjne

- komunikatywność, otwartość, umiejętności perswazyjne

- duży stopień samodzielności

- znajomość MS Office

- mile widziane: dobra orientacja w sferze kultury i sztuki, znajomość specyfiki pracy w instytucji kultury

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

- pracę w kreatywnym, otwartym zespole w dynamicznie działającej instytucji kultury

- podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w warsztatach i szkoleniach

- udział w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych i kontakt z ciekawymi postaciami ze świata kultury i sztuki

- elastyczny harmonogram pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego i kwestionariusza osobowego oraz podpisanej klauzuli informacyjnej (skan) wraz z podaną nazwą aplikowanego stanowiska wyłącznie na adres e-mail: sekretariat@m-ok.pl, do 15 kwietnia 2022 r. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"