06.09.2023

ZMIANA TERMINU! Teatralna Niedziela || "Aniołki Bercika, czyli Hanke chce kochankę"

 

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU!!! Spektakl zostaje przeniesiony na początek roku 2024. O nowym terminie spektaklu poinformujemy wkrótce.
Bilety zakupione w kasach MOK zachowują ważność. Ewentualnych zwrotów biletów można dokonać w kasie MOK Grunwaldzka za okazaniem paragonu. Przepraszamy za utrudnienia!

 

 

24 września zapraszamy na kolejny spektakl w ramach cyklu Teatralna Niedziela - "Aniołki Bercika, czyli Hanke chce kochankę" ?

 

Przed ślubem on jest jak trener sportu z sześciopakiem, ale nie tym przynoszonym z marketu. Ona? Szczęśliwa i uśmiechnięta bogini seksu, której nigdy głowa nie boli. A po dwudziestu latach od ślubu? Co prawda, zamiast kaloryfera on ma boiler, jej za to na starość wzrok się wyostrza. Widzi nawet te jego wady, które nie istnieją. Za to słuch jej się zdecydowanie przytępił; jakoś nigdy nie słyszy, gdy on prosi o założenie kuszącej bielizny i jakiś seks po kolacji.

 

? 24 września /niedziela/ godzina 19:00
? Mysłowicki Ośrodek Kultury Brzezinka, ul Laryska 5
? Bilety w cenie 65 zł do kupienia w kasach MOKu oraz za pośrednictwem serwisu KupBilecik (od 7.09.2023r):
https://kbq.pl/106601

 

⭐ W roli głównej: Krzysztof Hanke znany i lubiany dżentelmen polskiego kabaretu. Aktor, satyryk, lider kabaretu Rak oraz twórca niezapomnianej roli Bercika w serialu "Święta wojna".

 

W spektaklu wystąpią również znane aktorki kabaretowe i teatralne:
⭐ Agnieszka Litwin,
⭐ Małgorzata Czyżycka,
⭐ Joanna Dunas.

 

? Scenariusz: Doman Nowakowski i Krystian Nowakowski,
? Muzyka i aranżacje: Aleksander Nowacki,
? Czas trwania: 1:30h.

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"