01.09.2021

Teatralna Niedziela Mini / Dobry Las / Teatr Gry i Ludzie

19/09/2021
g. 16:00
MOK Brzezinka / Laryska 5

 

Bilety na wydarzenie w sprzedaży od 6 września do nabycia w kasie MOK, ul. Grunwaldzka 7 i na portalu Kup Bilecik.

 

Pierwszy, wrześniowy spektakl Teatralnej Niedzieli Mini to "Dobry Las" w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie, który miał odbyć się w marcu tego roku. Z wiadomych jednak przyczyn tak się nie stało. Powracamy z tą propozycją jesienią i jesteśmy przekonani, że będzie to doskonała propozycja na niedzielne, wrześniowe popołudnie.

 

opis spektaklu: Dobry las to miejsce magiczne, cudowne. Tutaj wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Jednak decyzją pewnego Ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma zostać wybudowany… sklep!

 

Wszystkich mieszkańców Dobrego lasu czeka tułaczka. Łoś Grzegorz i jeż Michał także wyruszają na poszukiwanie nowego domu. Wpadają na pomysł by się przebrać za… tego wam już nie zdradzimy. Możemy tylko zapewnić, że wszystko dobrze się kończy, a łoś i jeżyk po licznych przygodach znów są u siebie. Może jeszcze tylko taka ciekawostka: jeż Michał nie jest zwyczajnym jeżem - to jest jeż różowy!

 

Wydarzenie zostanie przeprowadzone w reżimie sanitarnym - obowiązuje nakrycie nosa i ust, dezynfekcja dłoni oraz dystans społeczny. MOK zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w razie zaostrzenia obostrzeń.

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"