23.10.2017

"Bajka o pozytywnym myśleniu" na deskach MOK-u

Podobno pozytywne myślenie jest receptą na wszystkie problemy duszy i ciała, może pomóc w relacjach z innymi ludźmi, a nawet doprowadzić nas do bogactwa. Podobno... Tak twierdzą osoby zajmujące się coachingiem. Czy tak jest rzeczywiście? Tego dowiemy się ze spektaklu „Bajka o pozytywnym myśleniu”, który zobaczymy 5 listopada w MOK-u na Brzezince.

Kolejny w tym sezonie spektakl teatralny w byłym Kinie Znicz (ul. Laryska 5) to sesja coachingowa poświęcona sposobom na uzyskiwanie synergii przy pomocy pozytywnego myślenia. Każdy (?) w swoim codziennym życiu napotyka przeszkody, przez które nie może zaspokoić swoich podstawowych potrzeb. Skutkuje to zwiększonym obciążeniem psychicznym i frustracją. Skuteczną bronią w walce ze stresem i niepewnością jest pozytywne myślenie. Podczas sesji zrozumiesz, czym jest pozytywne myślenie, dzięki któremu możliwe staje się przyciąganie do siebie nieuchronnych sukcesów – zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym. Wszechświat jest bowiem... energią, a wysyłając ku niemu fale, czyli myśli o odpowiedniej częstotliwości, otrzymamy satysfakcjonującą nas odpowiedź – spełnienie naszych próśb. Podstawą jest przede wszystkim pozytywne nastawienie, wiara, że to, o co prosimy, na pewno otrzymamy oraz wizualizacja naszych pragnień. Szkolenie opracowane zostało na podstawie najskuteczniejszych metod samodoskonalenia. Skierowane jest do wszystkich osób, którym zależy na lepszej jakości życia.

Spektakl/sesję coachingową pod tytułem ”Bajka o pozytywnym myśleniu” zaserwuje nam Narybek From Poland - młodzieżowa grupa teatralna prowadzona od kilku lat przez reżysera/instruktora Jarosława Filipskiego. Zespół zrealizował między innymi spektakle "Istota Bycia Cool", "Ciemne Gry", "ZŁO/łamaneprzez/Dobro", "Mam tak samo jak Ty", "Coś z głową" – wielokrotnie nagradzane na ogólnopolskich festiwalach. Narybek specjalizuje się w realizacji autorskich przedstawień, które dotykają problemów współczesności.

5.11 - Bajka o pozytywnym myśleniu

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"