08.04.2021

LIVE Q&A / Inkubator Muzyczny

16/04/21

g. 18:00

FB Mysłowickiego Ośrodka Kultury

 

Od wielu lat Mysłowice kojarzą się z muzyką. Hasło „Mysłowice dobrze brzmiące” wciąż pojawia się w przestrzeni publicznej i nadal jest aktualne. Jako instytucja kultury, która stale współpracuje z zespołami muzycznymi i muzykami indywidualnymi, chcielibyśmy wzmocnić wydźwięk tych słów i zaprosić Państwa do wspólnego projektu, który nazywa się „Inkubator Muzyczny”.
 
Podczas najbliższej transmisji na żywo chcielibyśmy opowiedzieć więcej na temat projektu, przybliżyć jego ideę, zaprezentować pierwszych wykonawców w naszej bazie, opowiedzieć o najbliższych planowanych wydarzeniach i ich formule, ale przede wszystkim - odpowiedzieć na Wasze pytania. Jeśli zastanawialiście się, czy warto zgłosić się do tego projektu i z czym wiąże się to uczestnictwo, jeśli jest coś, co chcielibyście jeszcze wiedzieć odnośnie Inkubatora Muzycznego - śmiało dołączajcie do naszej transmisji!
 
Pytania będzie można zadawać zarówno bezpośrednio w komentarzach podczas trwania transmisji, ale także wcześniej - np. w dyskusji wydarzenia na Facebooku. Na pewno na wszystkie pytania uzyskacie odpowiedź.
 
Więcej na temat projektu przeczytacie tutaj: KLIK
 

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"