MUZYKA

Inkubator Muzyczny

Od wielu lat Mysłowice kojarzą się z muzyką. Hasło „Mysłowice dobrze brzmiące” wciąż pojawia się w przestrzeni publicznej i nadal jest aktualne. Jako instytucja kultury, która stale współpracuje z zespołami muzycznymi i muzykami indywidualnymi, chcielibyśmy wzmocnić wydźwięk tych słów i zaprosić Państwa do wspólnego projektu, który nazywa się „Inkubator Muzyczny”.

 

Założeniem projektu jest stworzenie bazy zespołów muzycznych, reprezentujących różne gatunki muzyczne, wokalistów, solistów, instrumentalistów, dj'ów, którzy związani są z naszym miastem. W ten sposób powstanie skompilowany obraz środowiska muzycznego, do którego będzie miał dostęp, za pośrednictwem internetu, każdy zainteresowany muzyczną działalnością, zarówno w zakresie tworzenia muzyki, jak i organizacji różnych imprez i wydarzeń. Ma to więc służyć lepszej orientacji na temat artystów działających w Mysłowicach, jak również przysłuży się promocji tychże. Każdy, kto chciałby przystąpić do projektu zobowiązany będzie do wypełnienia formularza, zawierającego opis wykonawcy, zdjęcie, dane kontaktowe, materiał dźwiękowy (formularz dostępny do pobrania w prawej kolumnie tej strony).

 

Wszystkim zainteresowanym dołączeniem do Inkubatora, proponujemy także udział
w wybranych imprezach i wydarzeniach miejskich, których MOK jest organizatorem lub współorganizatorem. Oprócz tego zachęcamy do otwartości na projekty edukacyjne i warsztatowe, kierowane do dzieci i młodzieży. Oferujemy także realną pomoc w postaci realizacji teledysków lub nagrań w studio. Pragniemy jednak podkreślić, że nie jest to zobowiązanie, lecz propozycja.

 

Formularze należy wysyłać na adres mailowy: inkubatormuzyczny@m-ok.pl

 

Poniżej znajdziecie katalog twórców podzielony na gatunki muzyczne.

 

Kliknij w obrazek i przejdź do strony z wybranymi wykonawcami.