25.01.2012

II Ogólnopolski Konkurs Rock’n’Rolla

12.02.2012, godz. 17.00-20.00

Hala widowiskowo-sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach,

ul. Bończyka 32 z

  Odpowiadając na potrzeby odbiorców związane ze wzrastającym zainteresowaniem tańcem, Mysłowicki Ośrodek Kultury w Mysłowicach wraz z Klubem Rock’ n’ Rolla Tradycyjnego Mysłowice organizują drugą edycję Ogólnopolskiego Konkurs Rock’ n’ Rolla. Pierwsza edycja okazała się dużym sukcesem, zarówno pod względem frekwencyjnym, jak i w odbiorze medialnym. Celem organizatora jest, aby konkurs stał się ważną cykliczną imprezą na stałe wpisaną w kalendarz kulturalny miasta. Wśród uczestników samego konkursu pojawiły się bardzo pozytywne opinie. Podobne recenzje było słychać w gronie dotychczasowych partnerów i sponsorów.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q2I9bguMWJY[/youtube]

Rock'n'Roll to dynamiczny taniec nieskrępowany sztywnymi regułami, wzbogacony o elementy akrobatyki. To także wspaniała zabawa, połączona z budowaniem kondycji, siły, koordynacji i pewności w tańcu, a  przede wszystkim niepowtarzalne widowisko, od którego widz nie może oderwać wzroku. Tancerze tańczą w konkursie z małymi przerwami przez 3 godziny do muzyki lat 60-tych granej całkowicie na żywo. W tym roku będziemy mieli przyjemność gościć zespół, który należy do czołówki w soim gatunku – Whisky River Rock'n'Roll Band. Zapraszamy gorąco do wspólnej zabawy, która z pewnością przeniesie nas w retro klimat starych dobrych czasów. Impreza jest zdecydowanie wydarzeniem skierowanym do wszystkich, bez względu na wiek. Świetnie jest też odbierana przez całe rodziny. Wstęp całkowicie wolny.

Harmonogram:

  • 15:00 - 16:45 - rejestracja par
  • 15:30 - 17:00 - próba parkietu
  • 17:00 - rozpoczęcie imprezy:
  • 17:30 - start konkursu tanecznego
  • 18:50 - koniec konkursu
  • 19:10 - ogłoszenie wyników
  • 20:00 - after party w Restauracji Centralna

Regulamin konkursu

Informujemy, że osoby zainteresowane fotografowaniem lub filmowaniem imprezy proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres imprezy@m-ok.pl z dopiskiem MEDIA_KONKURS_R&R. Identyfikatory będą do odebrania w dniu imprezy do godz. 16:00 w hali MOSiR. Liczba identyfikatorów jest ograniczona. Wszystkich chętnych zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o zgłoszenia do 4 lutego br. w Dziale Animacji Kultury MOK, ul. Grunwaldzka 7. 032 222 66 70, w.43 lub pod adresem e-mail: imprezy@m-ok.pl [caption id="attachment_1519" align="aligncenter" width="585" caption="II Ogólnopolski Konkurs Rock'n'rolla w Mysłowicach"]II Ogólnopolski Konkurs Rock'n'rolla w Mysłowicach[/caption]

ALTERFEST 2023

21-22.07.2023

Mysłowice, Park Słupna

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"