23.06.2022

Teatr Małego Widza „Teo, śląski dinozaur"

Teatr Małego Widza//Park Zamkowy

Spektakl pt. „Teo, śląski dinozaur” w wykonaniu Teatru Lufcik Na Korbkę

+ animacje teatralno - cyrkowe

3 lipca 2022 r., godz. 17:00

WSTĘP WOLNY

 

Nadchodzi iście familijna niedziela w Parku Zamkowym! Pamiętacie wyśmienite plenerowe spektakle na mysłowickim Rynku? W tym roku zagoszczą w zielonych okolicznościach przyrody tuż obok. Przygotowaliśmy dla Was spektakl oraz animacje  – mamy wielką nadzieję, że będzie się to odbywać pod spokojnym błękitnym niebem. Tym razem zaprosiliśmy do współpracy Teatr Lufcik na Korbkę z przedstawieniem „Teo, śląski dinozaur”.

 

Teo to teropod (autentyczne szczątki tego dinozaura zostały odnalezione kilka lat temu w Lisowicach, na Śląsku), ale wcale nie taki groźny i drapieżny. Raczej miły, śmieszny i odrobinę zagubiony. W sobie tylko wiadomy sposób przespał fakt, że dinozaury wyginęły i teraz czuję się bardzo samotny.

 

Czy muzyczny Smok Smoczysław i Strzyga Aga pomogą mu zrozumieć kim jest i odnaleźć przyjaciół?

 

Z pomocą publiczności na pewno się uda! Gorąco liczymy na obecność i aktywność dzieci, choć przygoda z Teo to nie wszystko, co mamy do zaproponowania w ramach teatralnej niedzieli. Po spektaklu aktorzy z teatru zaserwują uczestnikom warsztaty cyrkowe! Bez obaw – nie będziemy chodzić po linie, ale na szczudłach na pewno.

ALTERFEST 2023

21-22.07.2023

Mysłowice, Park Słupna

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"