15.07.2021

Teatralna Niedziela - zapowiedź cyklu

Drodzy Wielbiciele cyklu Teatralna Niedziela! Przychodzimy z dobrymi wieściami! Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się z Wami jesienią w kolejnym już sezonie teatralnym. Tym bardziej dlatego, że przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę ekstra! We wrześniu, październiku i listopadzie, jak zwykle w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, na deskach sali widowiskowej w Brzezince zagra Kompania Teatralna wraz ze wspaniałymi aktorami, których z pewnością znacie! Będziemy mieli okazję obejrzeć trzy wyjątkowe spektakle zatytułowane: „Pół na pół”, „Kłamstwo” oraz „Niemy Kelner”.

 

Co więcej, przedsprzedaż biletów rusza już w poniedziałek, 19 lipca! Warto zakupić je teraz, w niższej cenie.

 

BILETY:
Przedsprzedaż 19.07.2021-1.08.2021
Cena: 50 zł
Do nabycia w Kasie MOK Grunwaldzka 7 oraz na portalu Kup Bilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/60278/Mysłowice/Pół+na+pół/
Sprzedaż regularna 2.08-26.09
Cena: 60 zł
Do nabycia w Kasach MOK Grunwaldzka 7 i Laryska 5 oraz na portalu Kup bilecik

 

Liczymy na to, że nasze plany nie zostaną pokrzyżowane przez pandemię, ale gdybyście mieli wątpliwości, warto przed zakupem przeczytać regulamin sprzedaży biletów oraz regulamin wydarzenia, które są dostępne na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tam odpowiedzi na Wasze pytania.

 

Teraz, nasi drodzy, trzymamy kciuki i odliczamy dni do spotkania z Wami oraz Kompanią Teatralną w MOK-u Brzezince! Do zobaczenia!

 

Poniżej do pobrania regulamin sprzedaży biletów oraz regulamin wydarzenia.

AlterFest

Mysłowice, 23-24 lipca 2021r.

Zobacz szczegóły festiwalu!

Dofinansowano ze środków

Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w Sieci"